Eryap Grup 50 yıllık sanayici geçmişi olan köklü bir aile tarafından kurulmuştur. 50 yıllık tecrübesinin yanına profesyonelliği ve yenilikçi sistem yaklaşımını ekleyen Eryap Grup, her gün ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. Geçmişin tecrübelerinden yararlanıp, sürekli daha iyiyi sorgulayarak çalışan, gelişim için sürekli yeni fikirler üreten Eryap Grup, karşısına çıkan tüm problemlere, çözülmeyi bekleyen bir fırsat, ulaşılacak bir başarı olarak bakmaktadır.

Eryap Grup tüm çalışanlarının güçlü bir potansiyeli olduğuna inanır ve herkesin gereksinimine özel, kişiselleştirilmiş gelişim imkanı sağlar. Sürekli öğrenmenin yalnızca eğitim araçları ile değil, çalışanların birbirini, işini ve hayatı öğrenme kaynağı olarak değerlendirmesi ile ilerlediğini bilir.

Çalışanların tutundurulması ve kurum bağlılığın artırılması ve daha da önemlisi yapılan işe karşı bir tutku ve heyecan yaratılması; çalışan tarafından yaptığı işin yarattığı katma değerin iyi anlaşılması ve büyük resmi anlaması en önemli motivasyon unsurlarından biridir. Çalışanların öneri ve beklentilerini dikkate almak, bağlılığı güçlendirici yaklaşımları sürekli geliştirmek, güvenli, sağlıklı, etik değerlerin yaşatıldığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengeyi dikkate alan bir iş ortamı sağlamak hedeflenmektedir. Başarının sürekliliğini sağlayabilmek için organizasyon, insan kaynağı, sistem ve süreçler sürekli gözden geçirilmekte ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırılmaktadır. Potansiyeli yüksek çalışanların performansı takip edilerek, şirketin güncel ve gelecekteki ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilmektedir. Çalışanların ve organizasyonun gelişimi için şirket içi görevlendirme, transfer ve rotasyon uygulamalarına önem verilmektedir.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.