Eryap Grup sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda, tüm İK süreçlerinde çalışanlar arası herhangi bir ayrım yapmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler ile çalışanlarının potansiyel ve performansları doğrultusunda değerlendirme yapmaktadır.

Eryap Grup insan kaynakları yönetiminin hedefi; şirket vizyonu ve iş sonuçlarına ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

Eryap Grup İK politikası ve uygulamaları; şirketin ve markaların iş stratejilerine uygun ve sürdürülebilir büyüme için gerekli performansı destekleyecek organizasyonel yetkinlik ve beceri setlerini oluşturmaya yönelik olarak tanımlanmış ve bu paralelde yönetilmektedir. İnsan kaynakları yönetimi anlayışı, şirketin değerleri ve kültürü çerçevesinde kurum bağlılığı yüksek, değer yaratan, motive, yenilikçi çalışanlar ve ekipler oluşturulmasını hedeflemektedir.

Eryap Grup İnsan Kaynakları vizyonu; stratejik hedeflere odaklanan, ölçülebilir sistemler kurarak motivasyonu sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, inovatif örgüt iklimini destekleyerek, çalışanların, potansiyel performanslarını ortaya çıkaran, yasalara saygılı, sektörünün tercih edilir lider firması olmaktır.

Günümüz dünyasındaki değişimlere ayak uydurabilmek için çalışanlarının gelişimi, odaklanılan en önemli konular arasındadır. İnsan Kaynakları stratejisi gereği süreçlerin değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi için çalışmaktadır. Süreçlerini geliştirirken aşağıdaki değerlerin rehberliğinde gerçekleştirmektedir.

Eryap Grup çalışanları olarak;

• İşimizi çok severiz.

• Birlikten doğan güce inanırız.

• Güvenirliliğin gücümüze güç kattığını biliriz.

• Yenilikçi ve üreticiyiz.

• İnsanlığa toplam fayda, her işimizde önceliklidir.

• Tüm üretimlerimizde sürdürülebilir yüksek kalite için çalışırız.

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme sistemimizdeki temel amaç; eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, şirket değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip ve şirket değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit fırsat vermektir.

Personel seçme süreçlerimiz;

• Başvuru

• İnceleme

• Mülakat

• Referans araştırması

• Değerlendirme

• İş teklifi

Çalışan Gelişimi

Eryap Grup’ta çalışanların gelişiminin sürekli öğrenme ve bilgilenmeyle sağlanabileceğine inanılır ve öncelikle herkesin sürekli öğrenebileceği, deneyebileceği ve gelişebileceği bir ortamın yaratılması hedeflenir.

Kişinin kendini ve işini geliştirmesi, değer yaratması, çalışanın temel sorumluluğu olarak kabul edilir. Yönetim, çalışanların kendi uzmanlık alanları içinde tam olarak bilgilendirilmeleri ve bu bilgiyi kullanarak kendilerini ve işlerini geliştirmeleri amacıyla herkese gerekli olanakları sunmayı ve rehberlik etmeyi sorumluluk olarak benimsemiştir.

Tüm insan kaynakları uygulamalarında olduğu üzere eğitim gelişim faaliyetleri de şirketin stratejik hedefleri ve öncelikleri ile ilişkilendirilir. Mevcut ve gelecekteki organizasyonel ve bireysel gereksinimler dikkate alınır, çalışanların yönetsel ve profesyonel gelişme gereksinimleri bu doğrultuda belirlenir.

Eğitim programları kurumsal hedef ve öncelikler ile kişisel gereksinimler gözetilerek gerek içerik, gerek kapsam, gerekse sunuş yöntemleri açısından farklılaştırılır, ihtiyaca yönelik olarak sunulur.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.