Türkiye'nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan ASELSAN'ın Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni yerleşke inşası son hızla devam ediyor. ASELSAN, Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alacak yeni yerleşkesinde öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaç duyduğu hava savunma komuta kontrol, sensör ve silah sistemlerini geliştirmek üzere çalışmalarını sürdürecek.

Macunköy, Akyurt, Gölbaşı, ODTÜ-Teknokent yerleşkelerinden sonra Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde yapımı devam eden ASELSAN'ın yeni yerleşkesi 391.365 m² arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. ASELSAN Başkent OSB Yerleşkesi'nin çatı, ara bölme ve cepheleri Bonus Taş Yünü ile yalıtılıyor. Yüksek teknolojinin ürünü olan ve %100 yerli sermaye ile üretilen Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım performansı ile birçok prestijli projede olduğu gibi ülkemizin en güçlü kurumlarından ASELSAN'ın da tercihi oldu. Isı, ses ve yangın yalıtımı amacıyla kullanılan Bonus Taş Yünü, Gold Plus 50 ve Premium F120 serilerinden 8 cm ve Premium R150 serisinden 12 cm'lik ürünler ile yaklaşık toplam 13.000 m2'lik alanı kaplıyor. Dış cephe, ara bölme duvar, alçı plaka arası ve teras çatı yalıtımı gibi her yapının önemli detaylarında mükemmel çözümler sunan Bonus Taş Yünü, ilk günkü performansı ile Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın kuruluşu ve ülkemizin gurur kaynağı ASELSAN'ın yeni yerleşke binasını koruyacak.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.