Yarım asırlık tecrübe.

Eruslu Ailesi olarak 1960’lı yıllardan bu yana farklı sektörlerde ve 25’e yakın endüstriyel üretim tesisinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kendi bölgemizde ve ulusal düzeyde ürettiklerimiz ile hep liderliği hedefleyerek; yaklaşık yarım asırlık geçmişimizde ilk mensucat boyası, ilk dop yağı, ilk poliüretan terlik ve ilk polimer dış cephe kaplaması gibi birçok farklı sektörde ilk olmayı başardık.

Eruslu Ailesi olarak müteşebbis anlayışımızı ülke ekonomisine katkı ilkesinden yola çıkarak oluştururuz. Bu amaçla yeni bin yılın başında, dış cephe ve yalıtım sektöründe faaliyet göstermek üzere Eryap Grup’u kurduk ve o günden beri yatırımlarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Topluma, ekonomiye ve sürdürülebilirliğe katkı…

Teknolojinin hızlı gelişimi, bir yandan dünyayı daha yaşanabilir bir hale getirirken, diğer yandan da aynı hızla çevre yıkımına neden olmaktadır. Teknoloji ve üretimin bir sonucu olarak açığa çıkan katı, sıvı ve gaz halindeki kirletici atıklar çevre kirliliğine yol açmaktadır.

Eryap Grup olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, “ürün – hizmet – yaşam döngüsü” sorumluluğunu taşırken; yenilenebilir enerji kaynaklarının hızla tüketilmesi neticesinde önemi daha da artan sürdürülebilirlik kavramının önemi kapsamında doğaya dost, çevresel risk faktörlerini izleyen, enerji kaynaklarını doğru kullanıyor ve olası tehditlere yönelik aksiyon planları oluşturuyoruz.

Küresel pazarda üstün ve sürdürülebilir performans konusunda örnek bir kuruluş olarak, bir yandan üretimden kaynaklı atıklarımızı azaltırken, diğer yandan geleceğe ışık tutan üstün performanslı ürünlerimizle dünyayı daha temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir yer hâline getiren gerçek bir değer yaratıyoruz.

Yenilikçi, rekabetçi, dinamik ve müşteri odaklı yönetim anlayışımızla, sürdürülebilir bir gelecek için tüketicilerimizin, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın, ailemizin bir parçası olmaktan gurur duymalarını sağlıyoruz.

"Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz."

Eryap Grup olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde gerek kalitemiz gerekse vizyonumuz ve felsefemiz ile her zaman belirleyici bir rol oynadık ve oynayacağız. Sürekli ilerleme ve daha güçlü olma amacı ile ülkemiz insanının en iyi ürün ve hizmete layık olduğu düşüncesinden yola çıkarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu bağlamda başarı için her türlü fedakârlığı gösteren çalışanlarımıza, bu sistem içinde yer alan bayilerimize, "Kaliteli ürün için kaliteli girdi ön şarttır" mantığıyla hareket eden tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.


Kahraman ERUSLU

ERYAP GRUP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.