• Hedefimiz Değer Üretmektir. İşimizi çok seviyoruz. Bir işi en iyi yapabilmenin yolunun o işi sevmekten geçtiğine inanırız. İşini severek yapan bir takımız, her gün müşterilerimize daha fazla fayda sağlamak için durmaksızın çalışırız.

  • Tüm üretimlerimizde sürdürülebilir yüksek kalite için çalışırız. Kalıcılığın sürdürülebilir kalite ile sağlanacağına inanırız. Tüm üretimlerimizde, proseslerimizi büyük resmin tamamını görebilecek yüksek öngörü ile şekillendirir, standartlara uyan kurum değil, pazarda standartları yükselten kurum olmak için çalışırız.
  • Yenilikçi ve üreticiyiz. Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Fırsat oluşturmaktan ve problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Farkımızı ortaya koymak için yılmadan çalışırız.
  • Birlikten doğan güce inanırız. Hedefi ve hedefe giden yolları birlikte belirleriz. Doğru yönetim için bilgiyi tüm paydaşlarımız ile paylaşmamız gerektiğini biliriz. İyi dinlemeye özen gösteririz. Diğerlerinin bakış açısıyla bakabilmeye, dinlemeye ve izah etmeye değer veririz.  Ekip arkadaşlarımıza yardım için zaman ayırırız. Adil yaklaşıma ve karşılıklı güven esasına dayalı ilişkiler kurarız. Ekip arkadaşlarımızı başarı için cesaretlendirir, her konuda katılımcı olmalarını sağlar, fikirlerini söyleyecekleri platformlar oluştururuz.
  • Güvenirliliğin gücümüze güç kattığını biliriz. Sözümüzü tutarız, etik kurallar çerçevesinde adil rekabet eder, her adımda insanlığın toplam faydasını gözetiriz. Hem kendi sektörümüz, hem de dikeyde yer alan ilişkili sektörlerin gelişimi için çaba sarf ederiz. Tüm çevremizle açık ve şeffaf ilişkiler kurarız.
  • İnsanlığa toplam fayda, her işimizde önceliklidir. Tüm paydaşlarımızın sosyal gelişimi için ortak platformlar kurar, geliştirir ve destekleriz. Topluma faydalı olacak bireylerin gelişimi için sosyal sorumluluk projeleri oluşturur ve çevremizi bu projelere dahil ederiz. Çevreye karşı sorumluluk temel ilkemizdir. Çağdaş bir toplum için kurum ve bireyler olarak kendimizi sorumlu hisseder ve çevremizi de bu konuda heveslendiririz.

Eryap Grup olarak;

Tüm çevremizde işini seven paydaşlar ile buluşurken, yüksek ve sürdürülebilir kalite odağında, yenilik ve gelişimlerin sürekli takipçisi olarak, birlikten doğan çok sesli kültürümüzü varlık sebebimiz olan insanlığın toplam faydası için “en değerli düşleri ve düşünceleri gerçeğe dönüştüren bir üretim tutkusu” ile çalışır, geliştirir ve değer üretiriz.

 

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.