Siding & Polimer Kapı Pencere Sistemleri Üretim Tesisi - Gaziantep

2001 yılından bu yana, toplam 50.000 m² alanda kurulu Gaziantep tesislerinde sektörün ilk dış cephe kaplaması olan American Siding üretimi yapılmaktadır. Yılda 4.000.000 m²’lik kapasite ile çalışmakta olan tesiste aynı zamanda yılda 18.000 ton kapasite ile Winer polimer kapı ve pencere sistemleri üretimi yapılmaktadır.


XPS & Bitümlü Membran Üretim Tesisi - İstanbul

İstanbul Silivri’de toplam 50.000 m² alanda kurulu modern tesislerde sektörde lider konumda olan Bonus XPS ve Bonus Membran üretimi gerçekleştirilmektedir. 550.000 m3/yıl kapasite ile Türkiye’de pazar payı en büyük ve en güçlü marka olan Bonus XPS üretimi gerçekleştiren tesis, 12.000.000 m²/yıl kapasite ile Bonus Membran üretimini gerçekleştirmektedir.


Taş Yünü Üretim Tesisi - Sakarya

62.000 m² alanda kurulu sektörün en modern tesisi olan Hendek Sakarya tesislerinde tesislerinde Bonus Taş Yünü üretimini gerçekleştirilmektedir.

Taş yünü tesisi kurulduğu 2012’den 2016 yılı sonuna kadar 40.000 ton/yıl kapasite, 2017 yılında ise en son teknoloji ile donatılmış kapasite artırımı ile birlikte toplam 80.000 ton/yıllık üretim hacmi ile bölgesindeki en büyük kapasite ile üretimine devam etmektedir.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.