En değerli sermayemiz insan kaynağımızdır.

Sürekli bir gelişim atağı sürdürülebilir bir İK politikası ve hedefleri ile mümkün kılınabilir, çalışan bağlılığı, yetenek ve deneyim transferi doğru işe doğru görevlendirme yanında sosyal haklarda güçlü bir yapıya sahip olarak çalışanı bir personel yerine Eryap Grup ailesinin bir ferdi olarak görürüz.

İşini çok seven bir ekip olur ve öyle çalışırız.

Yenilikçilik ve yaratıcılığı her aşamada özendirir, tam katılımlı bir yönetim mekanizması geliştirip söz sahibi olan çalışanlar ile fikir paylaşımı ortamları oluştururuz.

Birlikten doğan güce inanırız, hedefi ve hedefe giden yolları birlikte belirleriz. Doğru yönetim için bilgiyi tüm paydaşlarımız ile paylaşmamız gerektiğini biliriz. İyi dinlemeye özen gösteririz. Diğerlerinin bakış açısıyla bakabilmeye, dinlemeye ve izah etmeye değer veririz.  Ekip arkadaşlarımıza yardım için zaman ayırırız. Adil yaklaşıma ve karşılıklı güven esasına dayalı ilişkiler kurarız. Ekip arkadaşlarımızı başarı için cesaretlendirir, her konuda katılımcı olmalarını sağlar, fikirlerini söyleyecekleri platformlar oluştururuz.

Tüm bu süreçleri her departman ve her seviyedeki çalışanlar ile destekler ve geliştiririz.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.