Çevre Politikamız

Sürdürülebilir bir çevre için; Gaziantep, İstanbul ve Sakarya tesislerimizde ürettiğimiz ürünleri ve tüm süreçlerimizi direkt ya da endirekt etkileyen bütün faaliyetlerimizin çevreye olan olumsuz etkilerini en aza indirerek, çevrenin korunmasını sağlamak Çevre Politikamızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi temel ilkeleri doğrultusunda; ham madde ve enerji kullanımında, üretim süreçlerindeki teknoloji seçiminde; doğal kaynak israfının önlenmesinde, çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi amacıyla yürütülen tüm faaliyetlerimizde atıkların azaltılması ve geri kazanım yolu ile ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasını sağlamaktayız.

Değerli bir hazine olarak gördüğümüz çevreyi koruyarak bu insanlık mirasının, doğal ve biyolojik zenginliğin ve çeşitliliğin korunması amacıyla çaba göstererek gelecekte de insanlığının faydalanabilmesi için çevre politikamızın esaslarını harfiyen yerine getirmekteyiz.

Çevre Politikası esaslarımız çerçevesindeki

  • Uluslararası yasal düzenlemeler, ulusal kanun/mevzuat ve diğer yükümlülükler kapsamında Çevre Yönetimi Sisteminin uygulanması, denetlenmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması,
  • Teknolojik gelişmelerin takip edilerek çevresel kirlenmenin önlenmesi, atıkların kaynağında azaltılması, atıkların geri kazanılması, geri kazanımı olmayan atıkların ise çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesinin sağlanması,
  • İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarını da yerine getirmek suretiyle çevreyi etkileyebilecek olumsuz etkilerin önlenmesi,
  • Geri dönüşümlü ambalaj kullanılması,
  • Çevre bilincinin geliştirilmesi için şirket çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yönelik eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri düzenlemek, ortak çevre bilincinin oluşmasına katkıda bulunulması

yönündeki tüm faaliyetlerimizi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri çerçevesinde yürütmekte ve sürdürülebilir kalkınmaya destek vermekteyiz.

Eryap Loading
Basarili
Basariyla tamamlandi.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.